Sık Sorulan Sorular

İndirdiğim dosyaların şifresi nedir?
İndirmiş olduğunuz yamaların RAR şifresi www.turkceyamadeposu.com şeklindedir. Bunu indirme linklerinin bulunduğu alanda da belirtiyoruz.

RAR dosyasını nasıl açarım?
RAR dosyalarını açmak için Winrar programını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden temin edebilirsiniz.

Türkçe yama yapıyor musunuz?
Kendimiz bizzat yama hazırlamıyoruz. İnternet üzerinde dağıtılan yamaları bir sitede toplayıp, sizlere sunuyoruz.

Sitede sadece Türkçe yamalar mı olacak?
Şimdilik evet. İlerleyen zamanlarda şimdiye kadar çıkmış olan tüm Türkçe yamaları siteye ekledikten sonra, oyunlara dair mod, trainer vb. araçlar da ekleyebiliriz. Ancak şuan sadece Türkçe yama ekleyerek devam ediyoruz.

Yamalarda virüs var mı?
Tüm yamaları topluca paketlediğimiz için hepsine tek seferde virüs taraması yapabiliyoruz. Herhangi bir virüse rastlamadık. Ancak yine de indirdiğiniz yamaları kendi antivirüs programınız ile taramayı unutmayınız.

Yama talep edebiliyor muyuz?
Elbette. İstek bölümü linki üzerinden Türkçe yama talebinde bulunabilirsiniz. Ancak eğer bir oyun için Türkçe yama çıkmamışsa siteye ekleyemeyeceğimiz lütfen unutmayın.

Hata alıyorum?
Eğer yamalar ile ilgili bir sorununuz olursa yorum bölümünden hatanıza dair açıklayıcı metin veya ekran görüntüsü ile yardım isteyebilirsiniz.

Link çalışmıyor?
6 farklı alternatif link ekliyoruz ancak zamanla bunlar silinebiliyor. Bu gibi durumlarda eğer çalışmayan link görürseniz lütfen konu altından yorum yapınız.

Neden RAR şifresi var?
Geçmişten de elde ettiğimiz deneyimler üzerine, dosyalarda şifre olmadığı zaman filehost dediğimiz mesela cloud.mail.ru, google.drive gibi çeşitli siteler dosyaları kontrol edip, korsan zannederek silmektedir. Bu nedenle dosyaları açıp tarayamamaları için şifre koymaktayız. Şifremiz www.turkceyamadeposu.com şeklindedir.

Destek olmak istiyorum?
Arkadaşlar yamalar için bize destek olmanıza gerek yok. Herhangi bir maddi destek kabul etmemekteyiz. Yamaları hazırlayan yapımcılara destek olabilirsiniz, içeriklerde mümkün olduğunca yamaları hazırlayan, emek veren kişileri belirtiyoruz. Ayrıca TSK, Kızılay gibi memleketimiz adına yararlı kurumlar için de destek olabilirsiniz.

Şimdilik sorular bu kadar. Aklınıza takılan tüm sorular için iletişim bölümümüzü kullanıp bize ulaşabilirsiniz.