Hakkımızda

İnternetten sık sık Türkçe yama araması yapıyoruz. Zira bir oyun Türkçe olduğunda diyalogları anlamamız, olaya hakim olmamız daha kolay oluyor ve oyun deneyimi daha eğlenceli hale geliyor.

Günümüzde ne yazık ki eski oyunlara dair birçok Türkçe yama kaybolmaya yüz tutmuş durumdadır. Bir zamanlar oldukça iyi işler çıkaran Türkçe yama yapımcıları ve siteleri zamanla kapanmakta ve bu durumda yamalara erişim sağlanamamaktadır. Diğer Türkçe yama platformlarına göz attığımızda ise birçoğunda eksiklikler, düzensizlikler, belirsizlikler bulunmaktadır.

Bu nedenlerden dolayı site açıp, tüm Türkçe yamaları bir arada toparlayıp sunmayı düşündük. Amacımız, şimdiye kadar çıkmış olan tüm Türkçe yamaları düzenli ve hiyerarşiye sahip bir site içerisinde sizlere sunmaktır.

6 farklı sunucuya yüklediğimiz Türkçe yamalar, sitemiz ile birlikte internette hem kaybolmayacak hem de uzun yıllar boyu size ulaştırılmaya devam edecektir.

Web sitemiz 23.11.2021 tarihinde yayına girmiştir.

An itibari ile paylaşıma hazır tam 259 adet Türkçe yama mevcuttur. Bu sayı da sürekli artırılacak, zamanla siteye eklenecektir. Sizlerden ricamız içeriklere yorum yapıp, sitemizde mevcut olmayan, eksik olduğunu düşündüğünüz yamaları bizlere yama istek bölümünden bildirmenizdir.

Sevgiler.