Yama Hakkında

Hapis oyunu Alcatraz’ın %100 Türkçe yamasını sizde hızlıca indirebilirsiniz.

Oldukça eski bir yapım olan oyunumuzda devasa FPS mekanikleri bizi karşılıyor. Dönemine göre güzel bir oyun diyebileceğimiz Alcatraz oyununu sizde tamamen Türkçe dilde oynamak isterseniz yama dosyasını indirebilirsiniz.

Yama Kurulumu

– Yama kurulumunu yapmadan önce oyunu kurduğunuz dizinde bulunan aşağıdaki dosyaları yedeklemeniz önemle tavsiye edilir. Kurulumda veya oyun içinde bir sorunla karşılaşırsanız bu yedek dosyasını tekrar kullanabilirsiniz. Aksi halde oyunu kaldırıp tekrar kurmanız gerekebilir.

C:\Program Files\City Interactive\Alcatraz\scripts klasöründe bulunan text_keys.txt isimli dosyayı yedekleyin. Aksilik olması halinde bu dosyaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

– Bu yama dosyası oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışındaki metinlerin tamamını Türkçe’ye çevirmektedir. (Oyun menüsü, görev metinleri, oyun içi metinler ve video altyazıları vb.)

– Dosyayı oyunu kurduğunuz dizine yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.

Önceki İçerikAge of Empires II: The Conquerors Türkçe Yama
Sonraki İçerikAlien Isolation Türkçe Yama indir